UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsgarnityr 11731003
nr 1173 1003
Bordsgarnityr
3 delar, omkring 1900, marmor / förgylld metall, Dekor med putti & festonger, höjd: 28-41
Kondition: slitage
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 2 april 2018
kl 18:50:51
29/3 08:53:07
Bordsgarnityr
Kondition: slitage
nr 1173 1003
Bordsgarnityr
Kondition: slitage
Utrop: | 6.000 kr |
Såld: | 4.000 kr |
måndag 2 april 2018 |
29/3 08:53:07 | 1 | Vinnande bud |